Představení společnosti  HUKR      


Společnost HUKR, spol. s r.o. byla založena v roce 1994 za účelem prodeje nových i ojetých vozů značky TOYOTA . Nyní již zaujímá významné místo na trhu automobilů více jak 14 let a našim výhradním cílem je maximální spokojenost zákazníků a samozřejmě všestranná péče o jejich vozy .
Pohled do autosalónuNaš autosalon se nachází ve velmi atraktivní lokalitě jižní části města Brna , hned vedle Hlavního autobusového nádraží Zvonařka a nové Obchodní Galerie Vaňkovka . Zároveň nedaleko od nás se nachází sedm nejnavštěvovanějších a největších obchodních i zábavních center města Brna. Pro všechny návštěvníky, kteří směřují do této největší obchodní zóny je náš autosalon v přímém pohledu vždy velmi dobře viditelný. A v tomto zlatém kříži jižního centra města Brna na hlavní komunikaci ulice Zvonařka se nachází naše společnost HUKR, spol.s r.o. s veškerým zázemím pro svoji činnost, jako je : autosalon, autoservis, autobazar, prodej náhradních dílů a příslušenství.

Zabýváme se prodejem nových i ojetých osobních, terénních a užitkových vozů značek TOYOTA , HYUNDAI a v neposlední řadě jsme schopni uspokojit i nejnáročnější zákazníky třídou luxusních vozů značky LEXUS .
 
Po odstartování prodeje vozů značky TOYOTA v roce 1994 a každoročnímu nárůstu prodaných vozů , bylo nutné ve snaze o maximalizovaní nabídky našich služeb rozšířit prostory naší společnosti o novou část autosalonu a získat tak podstatně větší výstavní plochu, dále pak rozšíření servisních a skladovacích prostor a v neposlední řadě i vybudování příjemného zázemí pro klidné posezení našich zákazníků. Tím se nám
otevřela možnost nabídnout našim stálým i novým zákazníkům automobily další značky. Na konci roku 2003 jsme tedy rozšířili naši nabídku o vozy značky HYUNDAI včetně kompletního servisu a prodeje náhradních dílů.

Pohled do autosalónuAUTOSALON
Samozřejmě  zde je Vám k dispozici team dlouhodobě školených prodejců , kteří prodělali celou řadu produktových školení připravených prostřednictvím společnosti „ Toyota Europe „  a jsou připraveni nabídnout kompletní služby spojené s  prodejem automobilů, jejich financováním , pojištěním a v neposlední řadě nabídnou  individuální přístup k potřebám jednotlivých zákazníků .

SERVIS
Servis disponuje proškoleným personálem, přičemž naši mechanici prošli velmi náročná školení v programu " Toyota Europe " a mají dlouholeté zkušenosti s vozy značky TOYOTA . V nabídce servisních služeb nechybí zajištění záručního a pozáručního servisu , prodej veškerého originálního tak i neoriginálního příslušenství, náhradních dílů, opravy čelních skel, možnost ručního mytí vozů, půjčovna vozidel, rychloservis včetně pneuservisu i vyřízení technických prohlídek a další. 

Tím pravým důkazem naší profesionality nemůže být nic jiného, než více jak 5000 spokojených zákazníků, se kterými neustále spolupracujeme a jejich řadu chceme i nadále rozšiřovat. Plně si uvědomujeme , že prodejem automobilu naše partnerství nekončí, ale naopak začíná. Přijďte se přesvědčit i Vy, rádi Vás přivítáme.

 Na setkání s Vámi se těší kolektiv pracovníků firmy HUKR,spol. s r.o.

 email: autosalon@hukr.cz